Strona główna » Oferta dla firm
Facebook
Kontakt
Ankieta

POSZERZENIE ASORTYMENTU


Oferta dla firm
Od samego początku jak założyliśmy sklep zależało nam na bogatej ofercie dającej możliwość skompletowania całego asortymentu do szycia bielizny.
Staramy się na miarę naszych możliwości zaoferować jak największy wybór detaliczny, ale także aktualnie poszerzamy naszą ofertę o kompleksową usługę dla firm.
Usługa ta polega na kompleksowym zapewnieniu niezbędnego asortymentu w wybranej kolorystyce w możliwie najniższym minimum hurtowym. 

W stałej ofercie mamy ponad 40 kolorów tunelu gorseciarskiego welurowego. W przypadku tego tunelu jest możliwość opracowania indywidualnego koloru. 
Tunel gorseciarski markizetowy - jako pierwsi wprowadziliśmy taki asortyment do sprzedaży i bardzo nam miło, że tak dobrze się przyjął. Przy większych ilościach także nie powinno być problemu z pożądaną kolorystyką. 
Od niedawna mamy także tunel tkany w różnej kolorystyce 


Idąc dalej, jeśli na początku wspomnieliśmy o tunelach to niezbędnym elementem są fiszbiny. W stałej ofercie mamy 13 wzorów fiszbin/drutów. Oferta wzorów jest dużo większa a mamy także możliwość wykonania fiszbin w wybranym, określonym wzorze. 
Dodatkowo fiszbiny są w różnych profilach drutu - płaski drut oraz drut stożkowy. Drut w fiszbinach stożkowych jest pochylony przez co bardziej anatomicznie układa się do ciała. 
Fiszbiny proste plastikowe w różnych rozmiarach co 1 cm. 
Fiszbiny proste stalowe spiralne w dowolnych długościach i szerokościach 4mm, 5mm, 6mm
Fiszbiny proste na metry plastikowe, w oplocie, okrągłe, płaskie.
Zapięcia na haftki w podstawowych kolorach jak i z możliwością farbowania na dowolny kolor. 
Kółka, regulatory, zaczepy podobnie jak zapięcia w podstawowych kolorach jak i z możliwością farbowania na dowolny kolor. Rozmiary nawet ponad 20mm

 
                                        

  
   

Kopy gorseciarskie w przeróżnych kształtach, miękkościach, z push up lub bez. Dodatkowo wkładki do bikini. Wszystko to w kolorach biały, czarny, beżowy/cielisty.
Pianka gorseciarska w sporej kolorystyce, przykładowo poniżej
 

Makarony atłasowe, lamówki atłasowe zaprasowane lub nie o różnych szerokościach i ogromnej kolorystyce. 


Ogromny dostęp do przeróżnych koronek, materiałów, tiuli, siatek itp. 
Bogata oferta dodatków jak kokardki, zawieszki, ozdoby, kolorowe zapięcia do pończoch, tasiemki markizetowe do maskowania szwów. 
                                           
                                                  


                                                                                         Możemy wymieniać, asortymentu do bielizny jest ogromnie dużo więc jeśli szukasz kompleksowej obsługi to zapraszamy do współpracy.
Jedyne co potrzebujemy to przesłanie próbki do której mamy dopasować się kolorystycznie oraz spisu potrzebnego asortymentu. Resztę zostaw nam, zajmiemy się zorganizowaniem niezbędnego asortymentu, w miarę  potrzeb podeślemy próbki a w tym czasie możesz zająć się dopieszczaniem swojej wymarzonej kolekcji :)  

 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu